Agata & Adrian | Wesele w Pałacu Mała Wieś

W końcu zagościliśmy z naszymi aparatami w Pałacu Mała Wieś. To miejsce, które zachwyca nie tylko przepięknym zabytkowym ogrodem, ale także swoją naturalną elegancją i urokiem. To także wymarzone miejsce dla fotografów, w którym naprawdę można spełnić marzenia o estetycznych kadrach. W pierwszej kolejności w murach pałacu fotografowaliśmy piękne przygotowania. Staraliśmy się wykorzystać boczne światło z okien, które tworzyło malownicze światłocienie i dodatkowo dodawało głębi naszym fotografiom. Majestatyczne portrety Agaty to nasze ulubione ujęcia z pierwszej części tego wyjątkowego dnia.

Ślub w Parafii Rzymskokatolickiej Świętej Trójcy w Belsku Dużym

Ślub odbył się w malowniczym kościele w Bielsku Dużym, gdzie nasza praca opierała się na subtelności, by być niezauważonymi, a z drugiej strony na uchwyceniu kluczowych momenty. Kościół oferował doskonałe warunki do fotografowania, co zaowocowało różnorodnymi, jasnymi i czystymi kadrami.

Urokliwe patio przy pałacu, gdzie Agata i Adrian powitali swoich gości, zrobiło na nas wyjątkowe wrażenie. Jako duet fotografów ślubnych zawsze dążymy do uchwycenia momentów z różnych perspektyw, co doskonale widać na przykład na zdjęciach z balkonu.

W tym sezonie to nie jedyny Pałac, w którym realizowaliśmy reportaż. Zobacz naszą realizację z Pałacu Czosnowskich <link>.

organizacja Pastelowy Ślub Wedding Planner miejsce Pałac Mała Wieś video Marry Me Studio dekoracje Dekorujemy make up Małgosia Augustyniak fryzura Darina z Fashion Hair Club DJ Radek z Panowie od Muzyki oprawa muzyczna ślubu: Love & Music

Zuzia • Bartek Previous project
Marta • Szymon Next project