Agata & Bartek | Ślub i wesele w Agroturystyce - prawdziwy slow wedding na skraju lasu

Jeżeli spytalibyście nas jak chcielibyśmy żeby wyglądał nasz ślub i wesele to właśnie tak jak zrobili to Agata i Bartek. Najbliżsi, natura, grill, dużo piesków, kotków i kozy. Wszystko bez napinki i w cudnej atmosferze, klimat który chwyta za serce. A kluczem do sukcesu są drożdżówki z zadowalającą ilością kruszonki. To są takie dni kiedy naprawdę uwielbiamy swoją pracę, bo czujemy się bardziej jak na spotkaniu ze znajomymi, z którymi nadajemy na tych samych falach. Do Agaty i Bartka nie przemawiał klimat wesela w stylu w glamour czy klasycznym. Zależało im żeby czuć się swojo, w towarzystwie parunastu najbliższych osób. Naturalnie wybór miejsca padł na Agroturystykę, którą odwiedzali w wolnych chwilach. Gospodarze tego miejsca również zaangażowali się w 100% tworząc atmosferę domowego ogniska.

Ślub cywilny w plenerze to nadal nasz ulubiony typ ceremonii

Ślub w plenerze stanowi ucztę dla zmysłów, a natura jest najlepszym tłem do zdjęć. Ceremonia w plenerze ma też zdecydowanie bardziej kameralny charakter niż ta w urzędzie. Nie ukrywajmy też, że Urzędowe sale nie grzeszą wyszukanymi wnętrzami. Spytacie o DJa lub zespół? Tutaj tylko Spotify i własna playlista! Przy tak kameralnym weselu obecność osoby prowadzącej wesele nie jest niezbędna. Wystarczył duży głośnik, drewniana weranda i ulubiona playlista by każdy, kto tylko miał na to ochotę porwał się do tańca.

Reakcja Młodych? „Zdjęcia są absolutnie wspaniałe i nie mogę wyjść z podziwu nad Waszymi zdolnościami ninja (pomijam już zdolności fotograficzne, które są oczywistością), bo w ogóle nie czuliśmy Waszej obecności w tych momentach. Klimat fot w 100 procentach nasz, momenty uchwycone są perfekcyjnie, spontan, natura i bez spiny. Zdjęcia moje i Bartka to kwintesencja naszej codzienności. Jeszcze raz BARDZO Wam dziękujemy, że byliście <3”

miejsce Agroturystyka Kozia Farma drink bar Pianino Wino dekoracje Kwiatki Kaśki catering Melon Catering słodki stół Migdałowa Pracownia Wypieków tort Panna Pracownia sukienka: vintage zaproszenia Paper Project obrączki Jubilerki

Magdalena • Kuba Previous project
Martyna • Wojtek Next project