Ania & Michał | Sala weselna Srebrny Las - Idealne Miejsce na Ślub w Lesie blisko Warszawy

Ania i Michał zdecydowali się zorganizować ślub i wesele w Sali Srebrny Las. Ta sala to nowo otwarty, nowoczesny obiekt niedaleko Warszawy. Ceremonia odbyła się w samym sercu lasu, tworząc niepowtarzalny klimat. Para Młoda uniknęła dodatkowego stresu logistycznego, ponieważ zarówno ceremonia, jak i przyjęcie miały miejsce w tym samym urokliwym miejscu. Nie ukrywamy, że preferujemy ceremonie w plenerze zamiast tradycyjnych Urzędów Stanu Cywilnego. Śluby na świeżym powietrzu dodają wyjątkowego uroku, a otoczenie dodatkowo samo w sobie stanowi piękną dekorację. Goście mogą cieszyć się świeżym powietrzem, tworząc niezapomniane chwile.

Zdjęcia grupowe - wspaniała pamiątka z dnia ślubu

Po wzruszających życzeniach skierowanych w plenerze, poświęciliśmy chwilę na wspólne zdjęcia z gośćmi. To te momenty, które często są zapominane, ale stanowią cenne wspomnienia dla rodziny i przyjaciół. Nasza zasada to 80% zdjęć reportażowych i 20% ustawianych, co gwarantuje różnorodność i treściwość reportażu. Na zdjęciach grupowych pojawiają się goście, którzy nie są aktywni na zabawie weselnej np. osoby starsze. Dla nas to, zaraz po życzeniach, gwarancja sfotografowania każdego z gości. Wesele Ani i Michała w sali Srebrny Las miało charakter slow wedding, gdzie goście cieszyli się rozmowami, tańcami, grami w ogrodzie i pysznym jedzeniem na tarasie. Radek z Panów od Muzyki zadbał o doskonałą atmosferę, a niesamowity widok na las w pobliżu Warszawy uczynił to wydarzenie jeszcze bardziej magicznym.

Na zakończenie - to nie pierwszy ślub w lesie, który fotografowaliśmy. Zobacz zdjęcia z przysięgi Agaty i Bartka klikając >tutaj<.

Zuzia • Bartek Previous project
Zuzia • Bartek Next project