kwestia kadru
loading...

Dominika & Piotr | Wesele w stylu glamour

Nasz pierwszy ślub po zniesieniu obostrzeń związanych z koronawirusem. Czujemy się trochę jakby ktoś nas obudził ze snu zimowego! Chyba jeszcze nigdy nie byliśmy tak "głodni" ślubów.

Reportaż ślubny w okolicach Warszawy

Ślub odbył się w Kościele Pod Wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, natomiast wesele w nowoczesnej Sali Bankietowej Venus Blue w stylu glamour. Na początek klasyczne powitanie chlebem i solą, fantastyczny pierwszy taniec w ciężkim dymie, krótka sesja narzeczeńska, a później już tylko zabawa do samego rana!

Sesja poślubna w Sudetach

Po ślubie Dominiki i Piotrka napisaliśmy do nich, czy zdecydowali się już gdzie chcieliby zrealizować sesję poślubną, stwierdzili, że góry!
Polskie góry w te wakacje przeżywają oblężenie turystów, a słysząc o górach mieliśmy przed oczami tylko kolejki ludzi na szlakach, które skuteczni utrudniłby nam zrealizowanie naturalnej sesji zdjęciowej. Wpadliśmy jednak na pomysł, żeby wybrać się w mniej oblegane rejony,. Wybraliśmy się w Karkonosze, a dokładnie w okolice schroniska Odrodzenie oraz czeskiego Špindlerova Bouda. Do naszego miejsca docelowego najkrótsza droga prowadzi przej najcięższy szosowy podjazd w Polsce - Przełęcz Karkonoską (bez możliwości wjazdu samochodem). My jednak wybraliśmy łatwiejszą opcję - samochód od strony czeskiej, co wiązało się z nadłożeniem ponad 70 km, ale za to z jakimi widokami…

Zdjęcia ślubne z szybką datą realizacji

Lubimy oddawać zdjęcia klientom maksymalnie tydzień po ślubie, tutaj udało się oddać w czasie razem z sesją poślubną realizowaną 500 km od Warszawy!

Maja • Witek Previous project
Marta • Szymon Next project