kwestia kadru
loading...

Julia & Przemek | Magiczny dzień ślubny w Górach Złotych 

Są takie maile, że od pierwszego zdania czujesz, że to są właśnie ludzie, z którymi chciałbyś współpracować. Dokładnie tak było z Julą i Przemem. Po podpisaniu umowy mieliśmy jeszcze okazję zobaczyć i poznać się bliżej na sesji narzeczeńskiej, której efekty możecie zobaczyć tutaj. Dzień przed ślubem zjedliśmy razem z ich znajomymi i rodziną pyszną kolację w Złotym Jarze, dzięki czemu następnego dnia dla nikogo nie byliśmy już tylko „ludźmi z aparatami”. W takich okolicznościach zupełnie nie czujemy jakbyśmy byli w pracy, po prostu uczestniczymy, cieszymy się i to jest piękne.  

Rustykalne miejsca na wesele na Dolnym Śląsku  

Po raz kolejny Dolny Śląsk nas zaskoczył. W każdej części Polski znajdziecie wyjątkowe miejsca na ślub i wesele, ale w Złotym Stoku to już w ogóle dzieje się magia. Wesele w Kruszarni, a przygotowania w Złotym Jarze! I to wszystko podczas jednego reportażu, dacie wiarę?  Złoty Jar przyciąga swoją naturalnością, to zdecydowanie miejsce z duszą, dzięki czemu pozostaje w pamięci na bardzo długo. A Stara Kruszarnia? Ah, to miejsce na ślub plenerowy, ogród, lampki wieczorową porą i piękne wnętrza - przepadliśmy. 

Przygotowania ślubne pełne emocji w Złotym Jarze

Z dala od zgiełku, w lesie, w ponad stuletnim pensjonacie odbywały się piękne przygotowania Julii i Przemka. Było tak jak lubimy - wśród bliskich, w fantastycznym miejscu, we wspaniałej atmosferze - wszyscy przeżywali to razem od początku do końca. Warunki były takie, że kadry znajdowały się same, bo w Złotym Jarze gdzie się nie spojrzy to można zrobić idealne zdjęcie. Stare okiennice, drewniane podłogi, dodatki oraz dobór materiałów i kolorów (różowa kanapa - cudo!!!!) - to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. 

Ślub w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Złotym Stoku

Rzadko zdarza się żebyśmy byli w pełni zadowoleni ze zdjęć z ceremonii, ponieważ warunki oświetleniowe w kościołach są zazwyczaj lekko mówiąc przeciętne. Tutaj wszystko zagrało. Dużo miejsca w przedniej części kościoła, czyli wiele możliwości ustrzelenia różnorodnych kadrów. Rzut liśćmi  przy wyjściu Pary Młodej - jesteśmy na tak!  

Przełożone "wesela pandemiczne" = podwójna moc! 

Przyznamy się - czekaliśmy na to wesele od prawie dwóch lat i przebieraliśmy nóżkami na myśl o pierwszym kadrze w Starej Kruszarni. Pocieszaliśmy wszystkie pary, które musiały przełożyć terminy swoich wesel z czerwca na wrzesień czy październik. Dlaczego? Światło o tej porze jest magiczne - miękkie, złote, sprzyjające zdjęciom. Jesienna atmosfera towarzyszyła Młodej Parze przy życzeniach, które były składane we wspomnianym wcześniej ogrodzie Starej Kruszarni. Tunel z drzew stworzył idealną atmosferę. Przy okazji zrobiliśmy zdjęcia grupowe, o których często w ferworze weselnym się zapomina. My pamiętamy ZAWSZE.

Stara Kruszarnia - idealne miejsce na rustykalne wesele 

Po przywitaniu gości, obiedzie oraz pierwszym toaście skierowaliśmy się po raz kolejny do ogrodu, gdzie odbyć miał się pierwszy i wyjątkowy taniec. Kto chciałby oglądać kolejny pierwszy taniec do piosenki Eda Sheerana, skoro można zatańczyć do piosenki Randego Newmana „You've Got A Friend In Me” z Toy Story. Reakcje gości niezastąpione! W zakładce video możecie obejrzeć film z pierwszego tańca Julii i Przemka. Została jeszcze dłuższa chwila na zdjęcia rodzinne i te ze znajomymi, oczywiście w przeróżnych konfiguracjach. Jeszcze pare kadrów na huśtawce, a potem już tylko zabawa do białego rana!

Raportujemy: ilość oddanych zdjęć w galerii online 742 i każde wyjątkowe! Julia i Przemo, dziękujemy za zaufanie, ugoszczenie nas jak najlepszych znajomych i w ogóle! Z niecierpliwością czekamy na sesję plenerową. Miłość!  

miejsce: Stara Kruszarnia / Złoty Jar
kwiaty: More Decor Weddings
makijaż: Zuza Maluje
fryzura: Backstage Studio Fryzjerskie
słodki stół/tort: Mam Wypieki
suknia: Ochocka Atelier
garnitur: Vistula

Marta • Szymon Previous project
Marta • Mikołaj Next project