Karolina & Paweł | Reportaż Ślubny z meczem polo w tle w Warsaw Polo Club

Jeśli mielibyśmy wskazać nasze top 3 ulubionych miejsc na wesele w okolicach Warszawy to na pewno wskazalibyśmy Warsaw Polo Club. Na szczęście właściciele zadbali o pare pokoi tak by Państwo Młodzi mogli przygotowywać się na miejscu, dzięki czemu mogliśmy fotograficznie wykorzystać to miejsce na 100 procent. Reportaż jak zwykle zaczęliśmy od przygotowań, a w międzyczasie staraliśmy się uchwycić parę bardziej reportażowych kadrów z udziałem rodziny i najbliższych Pary Młodej. Podczas gdy Karolina była malowana przez Paulinę oraz czesana przez Martę, my nie mogliśmy oderwać wzroku od Pawła. A to wszystko przez garnitur! Jeśli szukacie garnituru szytego na miarę to linkujemy - Atelier Zabłotny! Suknia Karoliny to również projekt indywidualny Szymona Kowalskiego z Atelier Miu Piu szyty na miarę - klasa sama w sobie. Dodatki od Oh Bride dopełniły stylizację Karoliny. First look zdecydowaliśmy się zorganizować na patio w towarzystwie najbliższych Pary Młodej. Na chwilę przed ceremonią mieliśmy zapas czasu, który wykorzystaliśmy na zrobienie paru pozowanych fotografii z drużbami i druhnami.

Ceremonia ślubna w kościele w Prażmowie

Ślub odbył się w Rzymskokatolickim Kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie oddalonym od Warsaw Polo Club o zaledwie 15 minut drogi. Karolina do ołtarza odprowadził tata i był to zdecydowanie najbardziej wzruszający moment ceremonii. Kościół bardzo jasny i plastyczny fotograficznie. Ogrom możliwości jeśli chodzi o różnorodne kadry zapewnił nam chór.

Warsaw Polo Club - miejsce na wesele w klasycznym stylu

Życzenia odbyły się na sali z meczem polo w tle - totalny kosmos. Pierwszy raz mieliśmy takie okoliczności podczas składania życzeń, gdzie by się obejrzeć tam czekał na nas ciekawy kadr do uchwycenia. Warsaw Polo Club to sala, która posiada ponadczasowe wnętrze, które można dostosować do stylu, w którym chcemy zorganizować wesele. Karolina z Pawłem postawili na klasykę w wykonaniu Gdzie Szumi Las. Po zmierzchu jak zwykle rozstawiliśmy swój set lamp, by goście byli oświetleni w efektowny i przyjemny dla oka sposób.

W tym dniu niestety zabrakło nam czasu na sesję we dwoje, ale nic straconego, bo Karolina z Pawłem zdecydowali się na poślubną sesję studyjną w innym terminie, którą możecie obejrzeć >tutaj<.

Paulina • Tomek Previous project
Małgorzata • Kamil Next project