Kasia & Błażej | Wesele w Szklarni Grodzisk

Można powiedzieć, że o weselach w Szklarni Grodzisk w środowisku branży ślubnej krążą legendy. Sala zachwalana głównie ze względu na przepyszne jedzenie, nienaganny wystrój i przepięknie zagospodarowany teren. To wszystko zachęca Pary do organizacji najważniejszego dnia w swoim życiu właśnie tutaj. Gdy dostajemy zapytania na zrealizowanie reportażu z tego miejsca od razu wiemy, że będzie to na pewno coś wyjątkowego, co będzie rezonowało z naszą estetyką. Daleko nam do zamiłowania przepychem charakterystycznym dla innych sal weselnych.

Ślub plenerowy w Szklarni Grodzisk

Reportaż ślubny Kasi i Błażeja zaczęliśmy od pięknego first look, płynnie przechodząc do ceremonii. Organizacja ślubu w miejscu wesela to przede wszystkim zaoszczędzony czas na dojazdach i zbędnej logistyce. Nie sposób pominąć przepięknych okoliczności jaką oferują właściciele Szklarni Grodzisk. Prosta, drewniana altana, parenaście metrów białego materiału i zadbany ogród - naprawdę niewiele potrzeba by ceremonia w plenerze zyskała tak wiele. Do tego wejście Kasi z tatą, wzruszająca przysięga i wspólne wyjście z płatkami róż. Życzenia to dla nas moment, kiedy staramy się uchwycić każdego gościa. To też idealny moment do uchwycenia emocji. Od razu po nich zdecydowaliśmy się zrobić pamiątkowe wspólne zdjęcie ze wszystkimi gośćmi.

Sara perche ti amo - czyli wejście na salę we włoskim stylu

Kasia i Błażej zdecydowali się na dość popularne wejście Pary Młodej w tym sezonie, podczas którego goście machają białymi serwetami na cześć nowożeńców. Na żywo wyglądało to zjawiskowo!

Nowy sposób na zdjęcia grupowe!

Po posiłku porywamy Kasię i Błażeja na krótką sesję we dwoje. Pierwszym tańcu wesele nabiera tempa. W tym sezonie wprowadziliśmy nowy sposób na zdjęcia grupowe. Często podczas ostatnich ustaleń przed reportażem na pytanie o zdjęcia grupowe słyszymy od klientów, że w sumie to by bardzo chcieli, ale obawiają się że może to trwać zbyt długo. I zazwyczaj tak jest, ale nie w tym przypadku! W opcji, którą proponujemy gości można zapraszać na przykład stolikami. Gwarantujemy, że 10 minut i sprawa załatwiona! Energiczna muzyka i presja (pozytywna) wywołana na gościach sprawia, że zdjęcia są spontaniczne i na luzie. Pod tym linkiem możecie zobaczyć jak to wyglądało: https://www.instagram.com/p/C1FKlB3oI8J/

Podsumowując - mamy nadzieję być częściej w Szklarni Grodzisk, a Was zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przepięknego dnia Kasi i Błażeja poniżej!

miejsce Szklarnia Grodzisk DJ Burzyńsky

Konstancja • Piotr Previous project