kwestia kadru
loading...

Sesja narzeczeńska z widokiem na góry na Dolnym Śląsku

Dolny Śląsk darzymy wielkim sentymentem, nie tylko dlatego, że Jelenia Góra to rodzinne miasto Oskara, ale również ze względu na ogromną ilość miejsc pozbawionych turystycznego nadęcia. Właściwie każdy wolny tydzień czy weekend spędzamy na malowniczym Dolnym Śląsku i jeździmy bez celu samochodem, poznajemy całkowicie nowe miasteczka i tereny znane właściwie tylko miejscowym. Przy okazji poszukujemy nowych miejsc na Wasze sesje zdjęciowe.

Łatwo dostępne miejsce na sesje Karkonoszach

Nasza ostatnia sesja zdjęciowa zaczęła się od okolic Kopańca, las z przepięknym widokiem na góry odkryliśmy całkiem niedawno - 2 tygodnie temu. To dobra lokalizacja na zdjęcia dla osób, które nie lubią zbytnio chodzić w poszukiwaniu pięknych miejsc na zdjęcia, bo do przejścia mieliśmy około 500 m.

Deszczowa sesja

Niestety nasze plany pokrzyżowała ulewa, ale mieliśmy awaryjną miejscówkę - mekkę lokalnych kolarzy i longboardzistów - Michałowice. Michałki to już dużo bardziej popularne miejsce na mapie Dolnego Śląska, a fani fotografii mogą je kojarzyć chociażby ze względu na warsztaty fotograficzne. Najbardziej rozpoznawalnym miejscem w Michałowicach jest bardzo charakterystyczny skalny tunel i to właśnie do niego zabraliśmy na sesję narzeczeńską Maję i Witka. Efekty zdjęć w tunelu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Tajemniczy, wręcz baśniowy klimat, a zarazem idealny sposób na ulewę…

Darmowa sesja narzeczeńska

Kolejny raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że sesja narzeczeńska (która jest teraz w gratisie do pełnego reportażu ślubnego) pozwala oswoić się naszym parom z obiektywem. Przy okazji poznajemy się bliżej i w dniu ślubu nie jesteśmy już nieznajomymi, a Wy (mamy nadzieję) czujecie się przy nas swobodniej.

Kamila • Marcel Previous project
Dominika • Piotr Next project