kwestia kadru
loading...

Marta & Mikołaj | Reportaż ślubny Powsin

„Droga Kwestio Kadru, będąc Waszą wielką fanką i obserwując już od jakiegoś czasu Waszą pracę w mediach społecznościowych, chciałabym zwrócić się do Was z pytaniem, czy znajdziecie czas i zgodzicie się fotografować nasz ślub i wesele w przyszłym roku.” Po takim wstępie w mailu od Marty razu wiedzieliśmy, że będzie to udana współpraca, ponieważ czuć było w nim 100% zaufania. 18 września zeszłego roku - piękny, słoneczny, trochę już jesienny dzień. Tego dnia nie czuliśmy, że jesteśmy w pracy (jak to zwykle u nas bywa). Było pozytywnie, wśród najbliższych i co najważniejsze - bezstresowo! O piękny makijaż oraz fryzurę zadbała niezawodna Natalia Kopacz. Suknia projektu Marty Trojanowskiej, która przez Pannę Młodą została opisana jaka idealna, najpiękniejsza, najwygodniejsza sukienka, dodatkowo uszyta w jeden dzień (wow!).

Ślub w Kościele pw. św. Elżbiety w Powsinie

Rzadko zdarza się żeby warunki w kościele były zadowalające, szczególnie jeżeli chodzi o światło. Tutaj pracowało nam się bardzo dobrze. Dużo miejsca w przedniej części kościoła oraz nawy boczne = dużo możliwości ustrzelenia różnorodnych kadrów. Piękna przysięga pełna emocji, podwójne tak i pełne uśmiechu wyjście! Czas na zdjęcie grupowe oraz życzenia i lecimy na salę! 

Warsaw Polo Club - wesele z meczem polo w tle 

Nie ukrywamy, że Warsaw Polo Club to jedno z naszych ulubionych miejsc na wesele w okolicach Warszawy. Gościliśmy tutaj już drugi raz (tutaj możecie obejrzeć reportaż z wesela Karoliny i Pawła). Minimalistyczna sala, gdzie goście podczas oczekiwania na Parę Młodą mogą obejrzeć mecz polo - totalny czad! Od razu na wejściu przywitali nas Panowie od Muzyki, według nas TOP TOPÓW jeżeli chodzi o prowadzenie imprezy weselnej. Serio nigdy nie widzieliśmy żeby goście tak chętnie pędzili na parkiet w rytmach "Y.M.C.A"! Nie bez powodu połowa zdjęć w tej galerii to fotografie z zabawy! Drugie zaskoczenie - fenomenalne dekoracje GdzieSzumiLas! Ale wracając - przywitanie chlebem i solą, toast, ostatnie życzenia, posiłek i czas na gwóźdź programu - pierwszy taniec! Wspaniała choreografia otulona ciężkim dymem - to wszystko zaowocowało w gromkie brawa. Potem harce, tańce, uśmiechy i w ogóle! Ta sala jest jedną z naszych ulubionych nie bez powodu - bardzo dobrze używa nam się tutaj dodatkowego oświetlenia, a uwierzcie że nie przy każdej sali tak dobrze to wychodzi! Dodatkowo ten sufit cały w lampkach - jesteśmy fanami! Fanami największymi jesteśmy też tortu od dziewczyn ze Słodkiego Zęba - każda część o innym smaku, my jesteśmy fanami tej z kremem z dyni!

Mały raport: ilość oddanych zdjęć w galerii online 560 i każde absolutnie wyjątkowe, uwierzcie, że to co tutaj pokazujemy to tylko ułamek tej ślubnej historii. Marta & Mikołaj dziękujemy za zaufanie!

miejsce: Warsaw Polo Club
dekoracje: GdzieSzumiLas
makijaż/fryzura: Natalia Kopacz
tort: Słodki Ząb
suknia: Marta Trojanowska | Suknie Boho
oprawa muzyczna: Panowie od Muzyki

Julia • Przemek Previous project
Marta • Szymon Next project