kwestia kadru
loading...

Marta & Szymon | Wesele na luzie blisko Wrocławia!

Ślub Marty i Szymona był wyjątkowy pod każdym względem, począwszy od krzeseł na sali po podszewkę w marynarce Pana Młodego. Nasz ukochany Dolny Śląsk wciąż potrafi nas pozytywnie zaskoczyć! O zamku w Goli Dzierżoniowskiej nigdy nie słyszeliśmy, ale na pewno tam wrócimy. 

Przygotowania ślubne w pięknych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów

Reportaż ślubny Marty i Szymona rozpoczęliśmy od szybkich oględzin powozowni, gdzie miało odbyć się wesele. Dziewczyny z 2Cytryn przedstawiły nam plan wesela oraz oprowadziły po strategicznych miejscach. To był pierwszy raz kiedy mieliśmy okazję współpracować z wedding planerkami i naprawdę chcielibyśmy żeby towarzyszyły nam już zawsze. Sala była przystrojna naprawdę pięknie, wszystko dopięte na ostatni guzik i wielkie zaskoczenie - gipsówka, która była właściwie jedynym kwiatem obecnym na sali. Świetnie rozświetliła to lekko ciemne pomieszczenie. Zawisł też kolejny neon nad miejscami Państwa Młodych „We believe in love”.

Zaczynamy pracę - pare zdjęć w trakcie przygotowań sali weselnej i kierujemy się na przygotowania Marty, gdzie od samego początku panuje luźna atmosfera, a uśmiech nie schodzi z twarzy dosłownie nikomu. Przygotowania Panny Młodej w tym samym miejscu co Pana Młodego to ogromny komfort dla nas jako fotografów, ale wydaje nam się, że dzięki temu wszyscy są tego dnia jakoś mniej zestresowani, a czas, którego zawsze brakuje płynie wolniej. Ponadto jest wtedy okazja do zorganizowania first looka, który tutaj wyglądał przepięknie i był przepełniony szczerymi emocjami.

Ceremonia ślubna w klimatycznym kościele w Gilowie 

Takie wejścia jak to lubimy najbardziej - Pannę Młodą wprowadza tata, a a Pan Młody czeka przy ołtarzu. Mimo tego, ze kościół był dość mały to udało nam się zrealizować wszystkie wcześniej zaplanowane kadry. Zdjęcia ślubne pięknie oddają charakter tej ceremonii i z pewnością stanowią wspaniałą pamiątkę tej szczególnej atmosfery. Idealnym dopełnieniem ceremonii było wyjście z kościoła - Marta i Szymon zostali obsypani przez gości ogromną ilością płatków kwiatów.

Koktajl w strefie chill-out, życzenia, sesja fotograficzna z najbliższymi

Przyjęcie zaczęło się w strefie chili-out, gdzie na początku gościom zostało podane prosecco z chmurką waty cukrowej. Neonowy napis „LOVE”, ścianka, kwiaty, kanapy z baldachimami oraz kwartet smyczkowy umiliły czas gościom oczekującym na swoją kolej w składaniu życzeń. Wszystko wyglądało naprawdę pięknie, co zresztą widać na zdjęciach! Korzystając z okazji, że wszyscy goście są w jednym miejscu zrobiliśmy zdjęcie grupowe oraz pare zdjęć rodzinnych, które są pamiątką na lata. 

Wejście na salę i pierwszy taniec

Tradycyjne przywitanie chlebem i solą przez rodziców Państwa Młodych, posiłek i jeden z najważniejszych punktów tego dnia - pierwszy taniec, którego Martę i Szymona nauczyła Agnieszka z 2Cytryn w zaledwie dwa tygodnie! Wyglądało to naprawdę zjawiskowo.  

Rozpoczęcie zabawy w przepięknej powozowni przy Uroczysku Siedmiu Stawów

Zrobiliśmy jeszcze krótką sesję z Martą i Szymonem przy neonach z ich imionami. Później pozostały już tylko tańce. Jak zwykle rozstawiliśmy cztery lampy na sali żeby kreować światłem, ta sala miała do tego świetne warunki co owocuje w zdjęcia z zabawy, z których jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Finalnie zdjęć z reportażu oddaliśmy aż 550, ale nie usunęlibyśmy ani jednego! Ten dzień był pełen emocji stąd tak bogaty reportaż. Obróbka zajęła nam zaledwie tydzień. Czeka nas jeszcze sesja plenerowa, nie możemy się doczekać! 

organizacja: 2Cytryny
kwiaty: Kwiatownia
dekoracja: Rent4events
makijaż: Karkaja
fryzura: Bartosz Satora
słodki stół/tort: Słodki Bufet
neony: Neon Makers
suknia: PaPanna / Sylwia Kopczyńska
garnitur: Diuk Official

Małgorzata • Kamil Previous project
Julia • Przemek Next project