kwestia kadru
loading...

Marta & Szymon | Wesele w pięknych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów

Ślub Marty i Szymona był wyjątkowy pod każdym względem, począwszy od krzeseł na sali po podszewkę w marynarce Pana Młodego. Nasz ukochany Dolny Śląsk wciąż potrafi nas pozytywnie zaskoczyć! O zamku w Goli Dzierżoniowskiej nigdy nie słyszeliśmy, ale mamy nadzieję wrócić tam jeszcze nie raz. Przygotowania Panny Młodej w tym samym miejscu co Pana Młodego to ogromny komfort dla nas jako fotografów, ale wydaje nam się, że dzięki temu wszyscy są tego dnia jakoś mniej zestresowani, a czas, którego zawsze brakuje płynie wolniej. Ponadto jest wtedy okazja do zorganizowania first looka, który tutaj wyglądał przepięknie i był przepełniony szczerymi emocjami. Ceremonia Ślubna odbyła się w Kościele w Gilowie.Mimo tego, ze kościół był dość mały to udało nam się zrealizować wszystkie wcześniej zaplanowane kadry. Zdjęcia ślubne pięknie oddają charakter tej ceremonii i z pewnością stanowią wspaniałą pamiątkę tej szczególnej atmosfery.

Neony na weselu to strzał w 10!

Przyjęcie zaczęło się w strefie chili-out, gdzie na początku gościom zostało podane prosecco z chmurką waty cukrowej. Neonowy napis „LOVE”, ścianka, kwiaty, kanapy z baldachimami oraz kwartet smyczkowy umiliły czas gościom oczekującym na swoją kolej w składaniu życzeń. Wszystko wyglądało naprawdę pięknie, co zresztą widać na zdjęciach! Korzystając z okazji, że wszyscy goście znajdowali się w jednym miejscu zrobiliśmy zdjęcie grupowe oraz pare zdjęć rodzinnych, które są pamiątką na lata. 

Kilkuminutowa sesja we dwoje podczas wesela - idealny zamiennik sesji poślubnej w innym dniu. 

Zrobiliśmy jeszcze krótką sesję z Martą i Szymonem przy neonach z ich imionami. Taka szybka sesja podczas wesela w większości przypadków jest wystarczająca. Zauważyliśmy, że ostatnimi czasy odchodzi się od przaśnych sesji poślubnych, co bardzo nas cieszy. Dużo lepszą opcją jest zdecydowanie się na sesję narzeczeńską. Po sesji był czas na pierwszy taniec. Jak zwykle rozstawiliśmy cztery lampy na sali żeby kreować światłem, ta sala miała do tego świetne warunki co owocuje w efektowne zdjęcia z zabawy, z których jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

organizacja: 2Cytryny kwiaty: Kwiatownia dekoracja: Rent4events makijaż: Karkaja fryzura: Bartosz Satora słodki stół/tort: Słodki Bufet neony: Neon Makers suknia: PaPanna / Sylwia Kopczyńska garnitur: Diuk Official

Małgorzata • Kamil Previous project
Julia • Przemek Next project