kwestia kadru
loading...

Marta & Szymon | Weselew pięknych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów

Ślub Marty i Szymona był wyjątkowy pod każdym względem, począwszy od krzeseł na sali po podszewkę w marynarce Pana Młodego. Nasz ukochany Dolny Śląsk wciąż potrafi nas pozytywnie zaskoczyć! O zamku w Goli Dzierżoniowskiej nigdy nie słyszeliśmy, ale na pewno tam wrócimy. 

Przygotowania Panny Młodej w tym samym miejscu co Pana Młodego to ogromny komfort dla nas jako fotografów, ale wydaje nam się, że dzięki temu wszyscy są tego dnia jakoś mniej zestresowani, a czas, którego zawsze brakuje płynie wolniej. Ponadto jest wtedy okazja do zorganizowania first looka, który tutaj wyglądał przepięknie i był przepełniony szczerymi emocjami. 

Mimo tego, ze kościół był dość mały to udało nam się zrealizować wszystkie wcześniej zaplanowane kadry. Zdjęcia ślubne pięknie oddają charakter tej ceremonii i z pewnością stanowią wspaniałą pamiątkę tej szczególnej atmosfery.

Przyjęcie zaczęło się w strefie chili-out, gdzie na początku gościom zostało podane prosecco z chmurką waty cukrowej. Neonowy napis „LOVE”, ścianka, kwiaty, kanapy z baldachimami oraz kwartet smyczkowy umiliły czas gościom oczekującym na swoją kolej w składaniu życzeń. Wszystko wyglądało naprawdę pięknie, co zresztą widać na zdjęciach! Korzystając z okazji, że wszyscy goście są w jednym miejscu zrobiliśmy zdjęcie grupowe oraz pare zdjęć rodzinnych, które są pamiątką na lata. 

Zrobiliśmy jeszcze krótką sesję z Martą i Szymonem przy neonach z ich imionami. Później pozostały już tylko tańce. Jak zwykle rozstawiliśmy cztery lampy na sali żeby kreować światłem, ta sala miała do tego świetne warunki co owocuje w zdjęcia z zabawy, z których jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

organizacja: 2Cytryny
kwiaty: Kwiatownia
dekoracja: Rent4events
makijaż: Karkaja
fryzura: Bartosz Satora
słodki stół/tort: Słodki Bufet
neony: Neon Makers
suknia: PaPanna / Sylwia Kopczyńska
garnitur: Diuk Official

Małgorzata • Kamil Previous project
Julia • Przemek Next project