Martyna & Damian | Zdjęcia z wesela w Kielcach w Hotelu Bińkowski

Reportaż ślubny Martyny i Damiana rozpoczęliśmy od przygotowań. Tym razem było tłoczno, bo Martyną przygotowywała się w towarzystwie siedmiu druhen. I dobrze, bo dla nas to okazja do zrobienia większej ilości reporterskich kadrów, które są idealnym dopełnieniem zdjęć z samych przygotowań Panny Młodej. Poza tym przygotowania w towarzystwie druhen to pewnik udanych zdjęć, a te z szampanem czy u Panów z whisky wychodzą zawsze efektywnie i są wspaniałą pamiątką. Jak zwykle w takich sytuacjach cenimy sobie pracę w fotograficznym duecie - gdybyśmy nie mogli się rozdzielić, to reportaż na pewno ucierpiałby o mnóstwo wartościowych kadrów. O to by Państwo Młodzi czułi się w tym dniu naprawdę wyjątkowo zadbali: Ewelina Krasoń Make Up, Znany Fryzjer, Pronovias, Buczyński Tailoring.

Ślub w Katedrze w Kielcach

Sam Hotel Bińkowski to bardzo duży ośrodek, położony w towarzystwie lasu, w którym zorganizowaliśmy first look oraz szybkie błogosławieństwo. Ślub odbył się w przepięknej Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach, która nie pierwszy raz robi na nas ogromne wrażenie. Pomimo małej ilości światła dochodzącego z zewnątrz udało nam się zrobić bardzo jasne, czyste kadry. To również kościół, w którym bardzo dobrze nam się pracuje ze względu na sporą ilość miejsca. Nawet w obecności dwóch operatorów nie kolidowaliśmy sobie nawzajem w osiągnięciu idealnych kadrów. Wyjście z kościoła obsypane płatkami róż - to lubimy! Życzenia pod kościołem, a my mniej więcej w ich połowie kierujemy się już na salę, by wyczekiwać Pary Młodej.

Zjawiskowe zdjęcia grupowe z wesela i najlepiej oświetlona sala ever!

Sala w Hotelu Bińkowski jest bardzo uniwersalna. Odpowiednie dekoracje pozwolą dopasować ją pod odpowiedni styl wesela. Martyna i Damian przy pomocy Weddingbyann oraz Kwiaciarni Pokusa, Białego Kota oraz Bake a Cake postawili na klasykę. Taniec Martyny i Damiana był jednym z najbardziej efektownych jakie widzieliśmy. Akurat ta przestrzeń w Hotelu Bińkowskim pozwala na fotografowanie z wielu perspektyw, a naszymi ulubionymi ujęciami są te z góry. W połączeniu z oświetleniem Strefy Światła (nigdy nie widzieliśmy tak dobrze oświetlonego przyjęcia) oraz najlepszym zespołem (Akustyczni) w Polsce (serio) wyszedł totalny kosmos. No i te zdjęcia grupowe! Tylko pozazdrościć takiej ekipy. Zdjęcie grupowe z wybuchającym szampanem jest zdecydowanie naszym ulubionym z tego reportażu.

Martyna • Wojtek Previous project
Martyna • Damian Next project