Ola & Mateusz | Klimatyczny reportaż ślubny na Cichej 23

Są tacy ludzie, z którymi czujesz, że można konie kraść. Ola i Mati to właśnie takie osoby. A że znamy się z nimi nie od dziś i trochę uczestniczyliśmy w ślubnych przygotowaniach to na ten dzień czekaliśmy z ogromną radością. Pogoda trochę nawaliła, ale Młodzi nadrobili uśmiechem. Możliwość udokumentowania tego dnia to był dla nas ogromny przywilej. Ich historię zaczęliśmy od studyjnej sesji narzeczeńskiej, którą możecie zobaczyć >tutaj<

To był nasz pierwszy raz na Cichej i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, to serio jedno z najpiękniejszych miejsc na zorganizowanie wesela w Polsce. Zrewitalizowana zabudowa starej cegielni i stadnina koni tworzą wspaniały klimat, oderwany wręcz od rzeczywistości. To tutaj, w domku oddalonym parrnaście metrów od sali, odbywały się przygotowania ślubne Mateusza. Natomiast Ola postanowiła przygotowywać się tradycyjnie w domu rodzinnym w towarzystwie sióstr. Ślub odbył się w kościele Ząbkach, gdzie którym nie ukrywamy, że warunki nie były łatwe. Brak dostępu do światła dziennego zmusiły nas do fotografowania na wysokich czułościach ISO. Jednak i tym razem nasze umiejętności fotografowania oraz postprodukcji nie zawiodły. 

Wesele w stylu barn wedding

Przyjęcie weselne odbyło się w Dużej Stajni - jednej z dwóch sal, które oferuje Cicha 23. Ta stajnia jest wyjątkowa, ze względu na swój wystrój - rosną w niej drzewa, a ściany pokryte są bluszczem. Przez okna w industrialnym stylu wpada przepiękne, ciepłe światło. Ta sala z pewnością nie potrzebuje dużo dodatkowych dekoracji. Cicha 23 słynie również z niesamowitych terenów zielonych, jakimi można cieszyć się podczas wesela na na terenie obiektu Cicha 23. Tuż przed życzeniami zdecydowaliśmy się zrobić szybką sesję we dwoje z zabytkowym Porsche.

Oświetlenie, czyli klucz do idealnych kadrów z wesela!

Na efekty naszej pracy składa się wiele czynników takich jak umiejętności DJ’a w rozkręceniu imprezy, oświetlenie, wystrój sali jak również „frekwencja” na parkiecie. Ślub Oli i Matusza zdecydowanie spełnił wszystkie te warunki. Jesteśmy bardzo dumni ze zdjęć z parkietu! Tym razem trochę bardziej poeksperymentowaliśmy z dłuższym czasem naświetlania i błyskaniem z „sanek” aparatu. Zazwyczaj korzystamy tylko z konfiguracji z 4 lampami rozstawionymi po rogach parkietu, ale dochodzimy do wniosku, że bardziej szalone zdjęcia bardzo dobrze uzupełniają standardowy reportaż. 

miejsce Cicha23 dekoracje Winietka Dekoruje catering Wersal Catering suknia BeMine by Maja Florkiewicz garnitur Mateusz Szczepański make up Kinga Jetkowska fryzura Marlena Kuderawiec opaska StoneStory biżuteria Apart  buty Bella Belle via YES, I SHOE DJ Panowie od muzyki

Ola • Mateusz Previous project
Zuzanna • Igor Next project