Ola & Mateusz | Klimatyczny reportaż ślubny na Cichej 23

Ola i Mati to niezwykli ludzie, z którymi czujesz, że można konie kraść. Znamy ich od dłuższego czasu i uczestniczyliśmy w wielu etapach ślubnych przygotowań, dlatego nie mogliśmy się doczekać tego wyjątkowego dnia. Pomimo kaprysów pogody, Młodzi nadrobili uśmiechem, a dla nas dokumentacja tego dnia była ogromnym przywilejem. Ich historia rozpoczęła się od studyjnej sesji narzeczeńskiej, którą możecie zobaczyć >tutaj<.

To był nasz pierwszy raz na Cichej 23, i jesteśmy zachwyceni – to jedno z najpiękniejszych miejsc na zorganizowanie wesela w Polsce. Zrewitalizowana zabudowa starej cegielni i malownicza stadnina koni tworzą niepowtarzalny klimat, oderwany od rzeczywistości. Domki oddalone od sali dodają intymności i uroku przygotowaniom ślubnym.

Ślub odbył się w kościele Ząbkach, gdzie którym nie ukrywamy, że warunki nie były łatwe. Brak dostępu do światła dziennego zmusiły nas do fotografowania na wysokich czułościach ISO. Jednak i tym razem nasze umiejętności fotografowania oraz postprodukcji nie zawiodły.

Wesele w stylu barn wedding
Przyjęcie weselne odbyło się w Dużej Stajni, jednej z dwóch sal oferowanych przez Cichą 23. Wyjątkowy wystrój, z drzewami i ścianami pokrytymi bluszczem, tworzy niepowtarzalną atmosferę. Sala nie potrzebuje dodatkowych dekoracji, a otaczające tereny zielone stanowią idealne tło. Tuż przed życzeniami zrobiliśmy szybką sesję we dwoje z zabytkowym Porsche.

Oświetlenie, czyli klucz do idealnych kadrów z wesela!
Nasza praca opiera się na wielu czynnikach, w tym umiejętnościach DJ’a, oświetleniu, wystrój sali i frekwencji na parkiecie. Ślub Oli i Mateusza spełnił wszystkie te warunki. Jesteśmy dumni z efektów z parkietu, gdzie eksperymentowaliśmy z dłuższym czasem naświetlania i błyskaniem z "sanek" aparatu. To podejście pozwoliło nam uzyskać bardziej dynamiczne i niebanalne zdjęcia, które doskonale uzupełniają standardowy reportaż.

miejsce Cicha23 dekoracje Winietka Dekoruje catering Wersal Catering suknia BeMine by Maja Florkiewicz garnitur Mateusz Szczepański make up Kinga Jetkowska fryzura Marlena Kuderawiec opaska StoneStory biżuteria Apart buty Bella Belle via YES, I SHOE DJ Panowie od muzyki

Ola • Mateusz Previous project
Zuzanna • Igor Next project