kwestia kadru
loading...

Paulina & Piotrek | Ślub plenerowy oraz wesele Hotel & Karczma Górecznik

To był reportaż last minute, bo umowę z Pauliną i Piotrkiem podpisaliśmy niecałe dwa miesiące przed planowanym ślubem. A że jesienne wesela są naszymi ulubionymi, to poszliśmy w to jak ogień. Plan był prosty - październik, dobra muzyka zapewniona przez Patryka Burzyńskiego, przygotowania w towarzystwie najbliższych, ekipa z energią do zabawy i przepiękny plenerowy ślub cywilny na pomoście.

Wszystko odbyło się w przepięknym miejscu - Karczma & Hotel Górecznik w Dolinie Baryczy.

Reportaż standardowo rozpoczęliśmy od fotografowania przygotowań. Paulina robiła się na bóstwo w towarzystwie mamy i przyjaciółki, a Piotrek wraz z najbliższymi doglądał ostatnich szczegółów piętro niżej. Po przygotowaniach zorganizowaliśmy first look, z którego młodzi udali się prosto na pomost gdzie na rozpoczęcie ceremonii czekali już zaproszeni goście. Paulinę do ślubu odprowadził tato, to był zdecydowanie najbardziej wzruszający moment ceremonii. A poza tym dużo uśmiechów, ogromna radość, wzruszająca przysięga i na koniec przepiękne zakończenie ceremonii obsypane confetti z kwiatów. Przy okazji życzeń Młodzi zdecydowali się na pozowane zdjęcia z gośćmi. To rozwiązanie, które proponujemy przy mniejszej liczbie gości oraz w przypadku, gdy wesele odbywa się w miesiącach, kiedy dostęp do światła dziennego jest ograniczony czasowo. Wesele rozpoczęte toastem na przepięknej sali ozdobionej gipsówką, która znacząco rozjaśniła przestrzeń.

Pierwszy taniec i do gry wkracza Patryk Burzyński!

Obecność Patryka na weselu to, oprócz dobrej muzyki, gwarancja plastycznego, ciepłego światła zza djki. Dzięki sposobowi naszej pracy po zmierzchu radzimy sobie w każdych warunkach, ale ciepłe retro lampy jest doskonałym dopełnieniem naszych fotografii. W trakcie imprezy wyskoczyliśmy na szybką sesję we dwoje. Niestety nie doświadczyliśmy w tym dniu światła z zachodzącego słońca, więc tym razem zrobiliśmy ją inaczej niż zwykle. Błyskaliśmy ostrym światłem z reporterskich lamp. Inny efekt niż zwykle, ale uważamy, że wyszło bardzo świeżo i totalnie w stylu Pauliny i Piotrka!

miejsce Górecznik Karczma & Hotel fryzura Zofia Pawiak make up Marta Wałoszek suknia Pronovias garnitur Tailors Club Dj/Konferansjer Burzyńsky dekoracje Cheersevent

Ola • Filip Previous project
Julia • Przemek Next project