Paulina & Piotrek | Ślub plenerowy oraz wesele Hotel & Karczma Górecznik w Dolinie Baryczy

To był pierwszy raz kiedy fotografowaliśmy wesele Hotelu Karczma Górecznik. Reportaż last minute, bo umowę z Pauliną i Piotrkiem podpisaliśmy niecałe dwa miesiące przed planowanym ślubem. A że jesienne wesela są naszymi ulubionymi, to poszliśmy w to jak ogień. Plan był prosty - październik, dobra muzyka zapewniona przez Patryka Burzyńskiego, przygotowania w towarzystwie najbliższych, ekipa z energią do zabawy i przepiękny plenerowy ślub cywilny na pomoście. Reportaż standardowo rozpoczęliśmy od fotografowania przygotowań, po których zorganizowaliśmy first look, z którego młodzi udali się prosto na pomost gdzie na rozpoczęcie ceremonii czekali już zaproszeni goście. Paulinę do ślubu odprowadził tato, to był zdecydowanie najbardziej wzruszający moment ceremonii. A poza tym dużo uśmiechów, ogromna radość, wzruszająca przysięga i na koniec przepiękne zakończenie ceremonii obsypane confetti z kwiatów. Przy okazji życzeń Młodzi zdecydowali się na pozowane zdjęcia z gośćmi. Wesele rozpoczęte toastem na przepięknej sali ozdobionej gipsówką, która znacząco rozjaśniła przestrzeń.

Pierwszy taniec i do gry wkracza Patryk Burzyński!

Obecność Patryka na weselu to, oprócz dobrej muzyki, gwarancja plastycznego, ciepłego światła zza djki. Dzięki sposobowi naszej pracy po zmierzchu radzimy sobie w każdych warunkach, ale ciepłe retro lampy jest doskonałym dopełnieniem naszych fotografii. Zresztą to nie pierwsze wesele, na którym współpracowaliśmy z Patrykiem. Wcześniej widzieliśmy się też na Cichej 23 >link<. W trakcie imprezy wyskoczyliśmy na szybką sesję we dwoje. Niestety nie doświadczyliśmy w tym dniu światła z zachodzącego słońca, więc tym razem zrobiliśmy ją inaczej niż zwykle. Błyskaliśmy ostrym światłem z reporterskich lamp. Inny efekt niż zwykle, ale uważamy, że wyszło bardzo świeżo i totalnie w stylu Pauliny i Piotrka!

miejsce Górecznik Karczma & Hotel fryzura Zofia Pawiak make up Marta Wałoszek suknia Pronovias garnitur Tailors Club Dj/Konferansjer Burzyńsky dekoracje Cheersevent

Wiktoria • Krzysztof Previous project
Julia • Przemek Next project