Wiktoria & Krzysztof | Ślub plenerowy na Cichej 23 we wrześniu

Śluby w plenerze w Polsce z całą pewnością stają coraz bardziej popularne. Bez wątpienia wybierając Cichą 23 jako miejsce na organizację wesela warto rozważyć zorganizowanie ślubu cywilnego w naturalnej scenerii. Cicha 23 to miejsce, które zawsze nas zachwyca. Nie raz powtarzamy, że to miejsce w którym Pary mogą nieco zaoszczędzić na dekoracjach, ponieważ to miejsce broni się po prostu same w sobie i naprawdę niewiele mu potrzeba do perfekcji. Bluszcz okalający nas z każdej strony, kosmosy rosnące na zewnątrz, piękne patio, strefa chilloutu z leżakami, którą po zmierzchu na dodatek okala złote światło z powieszonych lampek. Na koniec to wszystko bezsprzecznie stwarza idealne miejsce do fotografowania.

Przygotowania ślubne w domku jak z bajki!

Wiktoria i Krzyś przygotowywali się w przepięknym drewnianym domku przy Dużej Stajni, który jest do dyspozycji Pary Młodej. Nie raz powtarzamy, że wrzesień to idealny moment na organizację przyjęcia weselnego, spójrzcie na to światło - idealnie miękkie, bez ostrych cieni. Tuż po przygotowaniach w asyście najbliższych zorganizowaliśmy tak zwany first look, czyli pierwsze spotkanie Pary Młodej przed ceremonią. Fotografowaliśmy z ukrycia by ten moment był jak najbardziej intymny dla Młodych. Jedyne nad czym ubolewamy to, że ceremonia cywilna trwa tak krótko. Chciałoby się zrobić jeszcze pare dodatkowych kadrów!

Oświetlenie DJ-a na weselu - klucz do idealnych zdjęć.

Życzenia na patio, mnóstwo wzruszeń i uśmiechów, zwieńczone toastem. Całą imprezę prowadził Patryk Burzyński, jeden z najlepszych DJ-ów branży ślubnej. Z nim na wesele idziemy w ciemno! Patryk posiada lampy, których światło idealnie wkomponowuje się w nasze fotografie. Pomarańcz w tle wygląda bardzo dobrze na zdjęciach. Podsumowując - lampy djskie to na pewno jest coś czym warto kierować się przy wyborze DJa!

Na zakończenie - to nie jedyne wesele, które fotografowaliśmy na Cichej! Zobacz reportaż z wesela Oli i Mateusza klikając >tutaj<.

miejsce Cicha 23 suknia Pracowni Dama Culture make-up Oliwia Podgórzak Makeitup dekoracje Pracownię Florystyczną Hibiskus fryzura Julia Marczak z HairMate DJ/Konferansjer Burzyńsky

Uśmiechnięta para młoda podczas ślubu
Justyna z mamą Previous project
Paulina • Piotr Next project