Wiktoria & Krzysztof | Ślub plenerowy na Cichej 23 we wrześniu

Śluby w plenerze w Polsce stają coraz bardziej popularne. Szczególnie wybierając Cichą 23 jako miejsce na organizację wesela warto rozważyć zorganizowanie ślubu cywilnego w naturalnej scenerii. Cicha 23 to miejsce, które zawsze nas zachwyca. Nie raz powtarzamy, że to miejsce w którym Pary mogą nieco zaoszczędzić na dekoracjach, bo to miejsce broni się po prostu same w sobie i niewiele mu potrzeba do perfekcji. Bluszcz okalający nas z każdej strony, kosmosy rosnące na zewnątrz, piękne patio, strefa chilloutu z leżakami, którą po zmierzchu okala złote światło z powieszonych lampek - to wszystko stwarza idealne miejsce do fotografowania z naszej perspektywy. Kropkę nad i postawiły dekoracje przygotowane przez Pracownię Florystyczną Hibiskus

Przygotowania ślubne w domku jak z bajki!

Wiktoria i Krzyś przygotowywali się w przepięknym drewnianym domku przy Dużej Stajni, który jest do dyspozycji Pary Młodej. Wcześniej Wiktorię ubraną w suknię z Pracowni Dama Culture pomalowała Oliwia Podgórzak Makeitup, a o fryzurę zadbała Julia Marczak z HairMate. Nie raz powtarzamy, że wrzesień to idealny moment na organizację przyjęcia weselnego, spójrzcie na to światło - idealnie miękkie, bez ostrych cieni. Tuż po przygotowaniach w asyście najbliżych przy wejściu do Dużej Stajni zorganizowaliśmy tak zwany first look, czyli pierwsze spotkanie Pary Młodej przed ceremonią. Ukryliśmy się w krzakach i fotografowaliśmy z ukrycia by ten moment był jak najbardziej intymny dla Młodych, którzy zaraz po ochoczym krokiem udali się w kierunku miejsca ceremonii. Jedyne nad czym ubolewamy to, że ceremonia cywilna trwa tak krótko, chciałoby się zrobić jeszcze pare dodatkowych kadrów! 

Oświetlenie DJ-a na weselu - klucz do idealnych zdjęć.

Życzenia na patio, mnóstwo wzruszeń i uśmiechów, zwieńczone toastem. Całą imprezę prowadził Patryk Burzyński, niewątpliwie jeden z najlepszych DJ-ów branży ślubnej. Z nim na wesele idziemy w ciemno! Patryk posiada lampy, których światło idealnie wkomponowuje się w nasze fotografie. Pomarańcz w tle wygląda bardzo dobrze na zdjęciach. Lampy djskie to na pewno jest coś czym warto kierować się przy wyborze DJa!

Uśmiechnięta para młoda podczas ślubu
Justyna z mamą Previous project
Ola • Filip Next project