Zuzanna & Igor | Reportaż ślubny z eleganckiego wesela w Pałacu Czosnowskich

W końcu zawitaliśmy w Pałacu Czosnowskich, nie ukrywamy, że było to jedno z naszych fotograficznych marzeń. Miejsce dopieszczone pod każdym względem, otulone wrześniowym słońcem, u bram którego witają nas lamy. Tutaj reportaż tradycyjnie rozpoczęliśmy of sfotografowania przygotowań. Zuzanna przygotowała się pod czujnym okiem Małgosi (Małgorzata Augustyniak Make Up), która zadbała o nienaganny makeup oraz Sylwii (Sylwia Woś), która stworzyła dla Zuzy idealne upięcie. Zuza miała idealny widok z pokoju na piętrze, bowiem widziała z niego swojego przyszłego Pana Młodego oraz przybywających gości. Przygotowania w tym samym miejscu co przyjęcie to strzał w 10! Takie rozwiązanie umożliwia nam np. sfotografowanie dekoracji, które wykonała Kwiaciarnia Weranda, ale przede wszystkim sytuacji "z za kulis", które tak bardzo lubimy. Jako tło do first looka wybraliśmy widok na tylną część pałacu. Starczyło czasu na pare zdjęć we dwoje oraz z najbliższymi. Spójrzcie tylko na to słońce. Właśnie dlatego uwielbiamy wrześniowe reportaże.

Ślub kościelny w Parafii w Podkowie Leśnej

Później skierowaliśmy się do najbardziej klimatycznego kościoła w naszej fotograficznej karierze. No więc jest taki kościół w Podkowie Leśnej, gdzie pawie chodzą po dachu, serio. Gdzieś widzieliśmy też papugi. Panuje tam jakiś fenomenalny klimat, a światło rozpieszcza na każdym centymetrze. Bardzo niestandardowo i klimatycznie - tak jak lubimy. Mamy nadzieję, że i Wy poczujecie chociaż trochę ten klimat! I tak jak zawsze wolimy gdy życzenia odbywają się już na sali, tak tutaj było zupełnie odwrotnie. Więcej o ogrodzie przy kościele możecie przeczytać na stronie Kościoła św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej.

Przyjęcie weselne w klasycznym stylu w Pałacu Czosnowskich

Do Pałacu wróciliśmy tuż po ceremonii i życzeniach. Korzystając z wciąż idealnego światła porwaliśmy Zuzę i Igora na szybką sesję ślubną w ogrodzie z zabytkowym Rolls Roycem i przepiękną suknią Zuzy (Justin Alexander Sygnature) w roli głównej. Później już tylko pare zdjęć rodzinnych, tańce i pyszne jedzenie. W międzyczasie sesja z zimnymi ogniami na zewnątrz w towarzystwie tortu - rozwiązanie idealne! Jeśli zastanawiacie się czy wybrać tę salę na swoje przyjęcie weselne to szczerze polecamy! Pałac Czosnowskich to miejsce, które ma swój niepowtarzalny klimat, który jest ponadczasowy. Określilibyśmy go jako klasyczny, prosty, ale z elementami nowoczesności.

Ola • Mateusz Previous project
Michalina • Sebastian Next project