konkurs na sesję dla par z oprawą florystyczną

konkurs na sesję dla par z oprawą florystyczną

Cześć! 
Mamy super wieści! Organizujemy konkurs na sesję dla par na Instagramie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z Honoratą – założycielką firmy florystycznej W roślinach. Honorata zadba o akcent dekoracyjny – zrobi wianek oraz bukiet, a my zajmiemy się zdjęciami. 

 

Zasady konkursu są proste
 
1. Polub zdjęcie konkursowe LINK 
 
2. zaobserwuj na instagramie profile 
@KWESTIAKADRU oraz @WROSLINACH  
 
3. oznacz w komentarzu trzy osoby, które również mogłby być zainteresowane udziałem w konkursie
 
POWODZENIA! 

 

Regulamin

  

 1. 1. Organizatorem Konkursu jest KwestiaKadru (dalej „Organizator”). Czynności związane z obsługą techniczną i wyłonieniem zwycięzców Konkursu, prowadzi Organizator. 
 2. 2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 04.09.2018 r. (od godziny publikacji posta konkursowego) do 18.09.2018 r. (do godziny 23.59). 
 3. 3. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez portal Instagram. Serwis Instagram nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do portalu Instagram. Organizator zobowiązuje się solidarnie do zwolnienia portalu Instagram z odpowiedzialności wobec każdego Uczestnika Konkursu, który skieruje przeciwko portalowi Instagram roszczenie związane z niniejszym Konkursem.
 4. 4. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która: 
 • – jest pełnoletnia lub posiada zgodę przedstawiciela ustawowego na udział w Konkursie
 • – zapoznała się z Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia
 • – wykonała Zadanie Konkursowe. 
 1. 5. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w punkcie 6. stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, prawo do dochodzenia jej zwrotu.
 1. 6. Zadanie Konkursowe polega na: 
 •     1. polubieniu posta konkursowego na profilu @kwestiakadru
 •     2. zaobserwowaniu profilu @kwestiakadru oraz @wroslinach
 •     3. skomentowaniu zdjęcia konkursowego. 
 1. 7. Organizator wybierze jedną osobę i nagrodzi ją darmową sesją fotograficzną dla dwóch osób. 
 1. 8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o swojej wygranej do dnia 20.09.2018 w prywatnej wiadomości przesłanej w serwisie Instagram. 
 2. 9. Warunkiem otrzymania nagrody w postaci darmowej sesji jest przesłanie prywatnej wiadomości zwrotnej do dnia 21.09.2018.
 3. 10. Organizator zastrzega sobie prawo do nie argumentowania wyboru osoby wygranej. Prawidłowe wykonanie Zadania Konkursowego jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika postanowień Regulaminu. 
 4. 11. Uczestnik akceptuje fakt, że wykonana sesja fotograficzna może zostać wykorzystana na potrzeby reklamy marki KwestiaKadru w dowolnych mediach społecznościowych oraz wyraża zgodę na publikację zdjęć oraz swojego wizerunku. 
 5. 12. Zwycięzca organizuje dojazd na sesję fotograficzną we własnym zakresie. 
 6. 13. Miejsce sesji fotograficznej wybiera Organizator. 
 7. 14. Sesja fotograficzna zostanie wykonana w terminie niedłużyszm niż miesiąc od rozstrzygnięcia konkursu.