Cześć!

Kwestia Kadru to dwóch fotografów – Maja i Oskar – oraz jeden kamerzysta – Maciek. Wszyscy jesteśmy studentami, i pomimo tego że jesteśmy stosunkowo młodzi to  zamiłowanie do fotografii oraz filmu towarzyszy nam już od paru dobrych lat. Przez te trzy różne spojrzenia staramy się opowiedzieć Waszą historię, tworząc jeden gotowy produkt. Rozwijamy się i zawsze dajemy z siebie wszystko. Poznajcie nas!

oskar
heleniak

Oskar studiuje Montaż Filmowy na Warszawskiej Szkole Filmowej. Interesuje się motoryzacją i jeździ na longboardzie.

 

maja
hylewicz

 Maja jest studentką wydziału Sztuki Mediów na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie zajmuje się głównie fotografią, video oraz wirtualną rzeczywistością. 

maciej
sulima

Maciek to student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ale na co dzień mieszka w Szklarskiej Porębie. Uwielbia góry i narciarstwo.  

Przez zdjęcia oraz video staramy się pokazać te najważniejsze dla Was emocje, chętnie korzystamy ze światła zastanego, zwracamy uwagę na detale i Waszych bliskich.

Walczymy o naturalność, łapiemy Wasze uśmiechy i łzy. A co najważniejsze – staramy się być niewidoczni, szczególnie podczas ślubu.  Oddajemy materiał, który sami chcielibyśmy dostać, zawsze zgodny z naszą estetyką.  Więcej o naszej pracy możecie przeczytać w zakładce oferta oraz FAQ – najczęściej zadawanych pytaniach.

Każdy ze ślubów, na którym mieliśmy okazję pracować jest inny, wyjątkowy – miło będzie nam towarzyszyć w tym magicznym dla Was dniu. 

Dziękujemy, że do nas wpadliście i zapraszamy częściej.

A jeżeli szukacie fotografa lub kamerzysty i zainteresowaliśmy Was  – koniecznie skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy!