"W ostatni weekend Maja z Oskarem towarzyszyli nam podczas naszego najważniejszego dnia! Ich praca w kościele czy na przyjęciu zupełnie nie rzucała się w oczy byli niczym duchy, pomimo tego wszystko wychwyciły ich aparaty! To było cudowne! A już wczoraj czyli zaledwie po 2 dniach cieszyliśmy się ze wspólnego oglądania zdjęć!! Serdecznie polecamy!"
"Przecudne zdjęcia, piękna kolorystyka, uchwycone emocje i cechy osobowości naszych bliskich, bezproblemowa współpraca , zawsze w kontakcie, ekspresowa obróbka zdjęć (Tylko Maja i Oskar mogą to zrobić w niecałe 2 dni!) niewidzialni (chyba założyli pelerynę niewidkę na nasz ślub ), czuli na potrzeby i wolność drugiego człowieka... to wszystko tworzy Kwestia Kadru! Zdjęcia to prawdziwe dzieła sztuki, niewątpliwie Mai i Oskarowi nie brakuje wyczucia estetyki! A na dodatek potrafią uchwycić moment w niekonwencjonalny i kreatywny sposób. Gorąco polecamy! Serio!"
"Dziękujemy za dobrą współpracę! Miło zaskoczyła nas Wasza delikatność podczas uroczystości - prawie nie było Was widać, a za to na zdjęciach jest zapisany każdy moment. Dzięki za szybką realizacje i nieoczywiste ujęcia! Pozdrowienia!" - Ewa
"Najwspanialsi! Nie ma lepszych niż Maja i Oskar - duet idealny. Bardzo profesjonalni, elastyczni, słuchają oczekiwań klienta. Nie wyobrażam sobie wybrać kogoś innego. Polecam gorąco!"
"Jesteśmy zachwyceni współpracą z Mają i Oskarem - zarówno podczas przygotowań do naszego ślubu, w czasie ceremonii w kościele, wesela, jak i sesji plenerowej. Byli profesjonalni, zaangażowani, entuzjastyczni, wzięli pod uwagę nasze prośby i sugestie. Znaleźli niesamowite miejsca na plener. W 100 procentach oddali klimat i magię dnia naszego ślubu. Gdybyśmy mieli wybrać fotografów raz jeszcze, bez wahania wybralibyśmy ich! Dziękujemy! Polecamy!"
Młodzi ludzie z pasją, którzy świetnie wykonują to co robią! Sesja narzeczeńska, kadry z wesela i klip za nami więc z takimi doświadczeniami mogę śmiało powiedzieć, że praca z Mają i Oskarem to czysta przyjemność i wspaniała pamiątka na lata!
Byliśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z naszego wesela oraz z bardzo miłej i sprawnej współpracy z Mają! Dzięki za uwiecznienie tej specjalnej chwili!
"Wczorajszy wieczór na kanapie minął nam pod hasłem okrzyków" ale super!", "zobacz to zdjęcie!", "petarda!". Tak wyglądało nasz pierwsze oglądanie zdjęć z naszego ślubu i wesela! I to już tydzień po ceremonii! Fantastyczne zdjęcia, uchwycone emocje i kolorystyka - wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy! A Maja i Oskar to nie tylko świetni fotografowie: niewidzialni z zawsze czujnym okiem, ale też po porstu bardzo bardzo fajni ludzie, więc współpracuje się z nimi jak z przyjacielem od lat! Bardzo bardzo mocno i z całego serca polecamy!"
Maja i Oskar to mistrzowie świata, naprawdę! "Bardzo zdolni i doświaczeni, a przy tym strasznie kochani - przy pierwszym spotkaniu ma się wrażenie, że to starzy, dobrzy przyjaciele ❤ Czarują tak niepowtarzalne, estetyczne i przecudne ujęcia, że przy oglądaniu nie brakuje wzruszeń, dreszczy i zapartego tchu. Co kadr, to większy zachwyt. A co najważniejsze - zgrabnie potrafią uchwycić szczere emocje! W dodatku to bardzo ciepłe i pozytywne osoby, co sprawia, że na zdjęciach nie ma mowy o podenerwowaniu, wstydzie czy spięciu (; Są też mistrzami organizacji (błyskawicznie odpisują!) i pracusiami, którzy wysyłają gotowy materiał zanim opadną emocje! Jeśli uwieczniać piękny czas i ważne momenty w życiu to tylko z Kwestią Kadru "